Zlato i srebro naših dječaka i djevojčica na turniru u Pisarovini.

Turnir u Pisarovini održao se u subotu, 25. svibnja 2019. godine, a naš klub je sudjelovao s dvije ekipe, dječacima i djevojčicama 2009. godišta. Treneri Ivan Jelić i Antonija Matić odradili su zajedno s igračima još jedan odličan posao i ostvarili nove uspjehe. Obe ekipe doživjele su po jedan poraz, no dječaci 2009. godišta su ipak uspjeli plasirati na prvo mjesto i osvojiti zlatnu medalju, dok su djevojčice bile srebrne.

Naši članovi osvojili su i brojne individualne nagrade. Vito Maras proglašen je najboljim igračem turnira, dok su u najbolje ekipe uvršteni Mateo Tonković Javorina, Filip Jurković, Nika Ivančić i Anja Rukavina.

 

REZULTATI

 

Dječaci 2009. godište

RK PPD ZAGREB – RK GOSPIĆ 10:14

RK GOSPIĆ – RK IVANČICA 8:10

RK PAVLEKI – RK GOSPIĆ 3:16

RK GOSPIĆ – MRK ZAPREŠIĆ 13:6

RŠK KARLOVAC – RK GOSPIĆ 10:13

RK GOSPIĆ – RK JAMNICA 19:7

 

Djevojčice 2009. godište

RK JAMNICA – RK GOSPIĆ 3:8

ŽRK ZELINA – RK GOSPIĆ 7:15

RK LOKOMOTIVA – RK GOSPIĆ 10:9