Uspjeh naših dječaka nije ostao nezapažen!

“Petak 13.” u travnju 2018. godine za naše mlade rukometaše i klub nije bio nesretan kako ga javnost u Hrvatskoj općenito percipira.

Župan Ličko-senjski, gospodin Darko Milinović, iznenadio nas je odlukom da ugosti naše dječake nakon povijesnog uspjeha kluba i osvajanja 2. mjesta na 18. Otvorenom prvenstvu Hrvatske u mini i supermini rukometu koje se održalo u Karlovcu. Dakako da smo posjetili njegove odaje i odazvali se zasluženom pozivu koji našem uspjehu daje dodatni značaj i vrijednost.

Prijem je veoma razveselio našu djecu koja su ponosno pokazala na prvenstvu zaslužene nagrade, a župana Milinovića su iznenadili poklonivši mu majicu i medalju kako bi mu njihov uspjeh ostao u što trajnijem sjećanju. Ni on nije ostao “dužan”, te smo s nevjericom gledali nakon što je izvadio “ček” u iznosu od 5.000,00 kuna kao nagradu svima nama za kvalitetan rad i daljnji poticaj.

Ovim putem se želimo zahvaliti županu na velikoj podršci.