Seniori su u 17. kolu II HRL zapad ostvarili pobjedu protiv ekipe Zameta II.

Natjecanje II HRL zapad u sezoni 2017./2018. dolazi do svoga kraja, a naši seniori su u subotu, 14.4.2018. godine, u predzanjem kolu, posljednoj domaćoj utakmici sezone, ugostili RK Zamet II i na najljepši se način “oprostili” od domaće publike (100).

Veoma neizvjesno prvo poluvrijeme nije ponudilo veće rezultatske razlike, a u utakmici “gol za gol” gosti su na odmor otišli pri minimalnoj prednosti (16:17). Nije u tom periodu najbolje funkcionirala naša obrana, kao ni golmani.

Nastavak je ponudio daleko agresivniju obranu naših na čelu s mladim Suknaićem na poziciji prednjeg i Pavelićem koji je uspio zaustavili Mozetića, njihovog do tada najefikasnijeg pojedinca. Kompaktnoj obrani priključio se i Kolačević s nekoliko ključnih obrana, dok je Čović nastavio efikasnost u napadu. Dvjema serijama (3:0 i 4:0) u periodu od 35. do 50. minute osigurali smo vodstvo od 6 pogodaka (29:23, 30:24), pobjedu i nova dva boda.

Najefikasniji su bili Čović sa 16 i Suknaić sa 6 pogodaka.