Krenuo je proljetni dio lige Primorsko – goranske županije.

Prve dvije utakmice proljetnog dijela prvenstva u sklopu lige Primorsko – goranske županije odigrali smo u Rijeci u subotu, 18. siječnja 2020. godine. Za protivnike smo imali dobro nam poznate ekipe Zameta i Trsata te smo se i ovoga puta pokazali kao uvjerljivo bolji protivnik. 

Prvu utakmicu protiv Zameta smo od početka shvatili ozbiljno (10:0), dok smo samo nekoliko minuta nakon te utakmice previše opušteno ušli u onu protiv Trsata, no u drugom poluvremenu su igrači ubacili u brzinu više i posljednjih 15 minuta napravili 7 pogodaka prednosti (10:3).

U oba susreta je ekipa prezentirala igru 7 na 6 koja je funkcionirala gotovo besprijekorno.

S ove dvije pobjede imamo nova 4 boda te se i dalje kao jedina ekipa sa svim pobjedama nalazimo na prvom mjestu ljestvice.

 

RK ZAMET – RK GOSPIĆ 9:22 (2:10) – Jergović (7), Milković (5), Stilinović (4), Borovac L. (4), Jamičić (2), Marković Ml. (1)

RK TRSAT – RK GOSPIĆ 7:16 (4:6) – Borovac L. (4), Jergović (3), Milković (3), Stilinović (3), Marković Ml. (2), Borovac I. (1)