Ranije odgođena utakmica 1. kola 1. HRL Zapad za dječake U15 odigrana je u srijedu, 31. siječnja 2024. godine, u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću. Rukometaši Gospića snage su odmjerili s ekipom RK Ogulin i upisali prvu podjelu bodova ove sezone. S novim bodom u ukupnom zbiru ekipa trenera Roberta Havličeka trenutno se nalazi na 2. mjestu ukupnog poretka s 11 pobjeda, 1 porazom i 1 neriješenim ishodom u 13 odigranih utakmica što im je donijelo 23 boda.

Gospićka je ekipa od početka susreta davala dojam dekoncentriranosti, nesigurnosti pa i neozbiljnosti.

Većinu utakmice igralo se gol za gol, a razlika nije prelazila +2. Kod isteka 20. minute rezultat je bio 10:9 na strani ekipe iz Ogulina.

Ništa kvalitetnije nije izgledalo niti drugih 20 minuta igre. Gotovo cijelo vrijeme su rukometaši Gospića  igrali „pod ručnom“ i u posljednjim trenucima panično tražili spas koji je stigao u zadnjim trenucima utakmice u vidu pogotka za mršavih i teških 18:18.

Čestitke igračima Ogulina na dobroj igri i zasluženom bodu.

RK GOSPIĆ – RK OGULIN 18:18 (9:10) – Borovac I. (4), Stilinović (4), Ratković Jo. (4), Marković (4), Milković (1), Ratković Ju. (1)