Nakon odigravanja prvog dijela sezone bez vođenja rezultata dječaci U11 odigrali su u subotu, 3. veljače 2024. godine, u Rijeci utakmice 9. i 2. kola Lige Rukometnog saveza Primorsko-goranske županije protiv RK Zamet 2 i RK Mornar Dramalj-Crikvenica. Upisali su po jedan poraz i pobjedu i tako osvojili prve bodove u drugom dijelu odigravanja spomenute lige.

Otvaranje utakmice protiv ekipe Zamet 2 s mini serijom Gospićanima je dalo vjetar u leđa. Čvrsta igra obje ekipe malenih rukometaša uz poneki preokret vodstva dovela je na isteku 15. minute do rezultata 6:6.

U drugom je poluvremenu ekipa iz Rijeke bila za nijansu bolja, dok su igrači trenera Mateja Udiljka „pali“ u obrambenom dijelu što su protivnici iskoristili i s nekoliko manjih serija upisali pobjedu rezultatom 16:10.

Potpuno drugačiju utakmicu odigrali su gospićki dječaci protiv ekipe iz Crikvenice. Čak 11 uzastopnih pogodaka u prvih 15 minuta igre prekinuo je tek 1 pogodak ekipe Mornara (11:1).

Drugih 15 minuta igre su također obilježili Gospićani postigavši 9 pogodaka dok su svoju mrežu ostavili netaknutom a u strijelce su se upisali gotovo svi igrači. Utakmica je završila rezultatom 20:1.

RK GOSPIĆ – RK ZAMET 2 10:16 (6:6) – Maras (3), Rogić (2), Alibabić (2), Ratković (1), Borovac (1), Pezelj (1)

RK GOSPIĆ – RK MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA 20:1 (11:1) – Borovac (6), Pezelj (3), Ratković (2), Alibabić (2), Rogić (2), Maras (2), Kramar (1), Šolaja (1), Dadić (1)