Nastavljamo s obnovom opreme.

Nakon što je za novog partnera kluba izabrana svjetski poznata marka sportske opreme Hummel, te nakon što je odrađena narudžba Hummelovih trenerki i ruksaka za mlade rukometaše, odrađena je i obnova kratkih majica s oznakama kluba.

U novoj koilekciji ostali smo vjerni majicama marke B&C koje su se pokazale kao izuzetno kvalitetne, dok smo u dizajnu napravili sitne izmjene. Na prsima se i dalje dominira grb kao prepoznatljivi znak kluba, dok je na leđima okomiti natpis I ♥ GOSPIĆ zamijenio veći i upečatljiviji vodoravni natpis RK GOSPIĆ. U asortimanu se uz već uobičajenu plavu i crvenu, nalazi i majica bijele boje.

Tako povećan i obogaćen paket od 6 majica, po dvije od svake boje, povećao je narudžbu na ukupno 1580 majica što bi trebalo biti dovoljno da se u klupskim obilježjima poprate sve aktivnosti s gustog i natrpanog rasporeda.