Nakon što je ŽRK Biograd posljednjih nekoliko godina objeručke prihvaćao pozive i u Gospiću odigravao utakmice raznoga karaktera, red je došao da ekipa Gospića otputuje na more i nastavi prijateljske odnose dvaju klubova.

Prijateljski susret odigran je u petak, 25. veljače 2022. godine, a djevojčice Biograda (2006./2007. godište) na svom su se terenu suprotstavile znatno mlađim Gospićankama rođenim 2008./2009. sa samo jednom djevojčicom rođenom 2007. godine.

Trenerica Antonija Matić na put je povela 21 igračicu te je tijekom više od sat vremena igranja radila brojne izmjene kako bi sve djevojčice dobile svoju priliku i ovo putovanje zaista doživjele kao prijateljsko.

Za cijelu kategoriju starije djevojčice Biograda su se naravno pokazale kao uspješnije i ostvarile pobjedu 31:18.

Hvala domaćinu na prijemu, a u budućnosti možemo očekivati nastavak prijateljstva i uspješne suradnje.