Dječaci 2006. godišta su bili domaćini 8. kruga 1.HRLDA zapad.

Nakon višetjedne stanke krenuo je proljetni dio prvenstva u kojem smo u Gospiću u sklopu 1.HRLDA zapad ugostili ekipe Opatije i Mornar Crikvenice. U ekipi smo bili bez nekoliko bitnih igrača (viroza) što se gotovo i nije primijetilo.

Budući smo većinom imali kondicijske treninge i treninge snage, te veoma malo radili s loptom naši dječaci su u nedjeljnim (3.2.2019.) utakmicama pokazali da veliku glad za igrom i srčanom igrom došli do vrijednih pobjeda.

Uzeći u obzir da smo u prvom kolu prvog dijela prvenstva protiv istoimenih protivnika ostvarili tijesne poraze možemo reći da je napredak u našoj igri veoma vidljiv, a forma bi se trebala samo dizati.

RK GOSPIĆ – MRK OPATIJA 21:10 (11:7) – Ivan Jergović (9), Vedran Hećimović (6)

RK MORNAR CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 13:16 (7:11) – Ivan Jergović (4), Hrvoje Rukavina (4), Vedran Hećimović (4)