Dječaci 2008. godišta su u subotu, 2. veljače 2019. godine, odigrali nove utakmice lige Primorsko – goranske županije.

Put Rijeke smo otišli kako bi snage odmjerili s ekipama Viškova i Trsata, a odličnim igrama smo došli i do nove dvije pobjede.

RK GOSPIĆ – RK VIŠKOVO 16:3 (11:1) – ozbiljan ulazak u utakmicu donio nam je 6:0 prednost koju smo do kraja poluvremena povećali na 11:1. U drugom dijelu je došlo do brojnih izmjena te ostvarujemo pobjedu od 13 pogodaka prednosti. Mateo Jergović s 4, te Ivan Borovac i Mladen Marković s po 3 pogotka bili su najefikasniji u našim redovima.

RK TRSAT – RK GOSPIĆ 9:16 (1:7) –  nova visoka pobjeda u kojoj su svi igrači dobili značajnu minutažu. Mateo Jergović bio je najefikasniji sa 6, a po 3 pogotka dodali su Ivan Borovac i Vito Maras.