Seniori su u 6. kolu 3. HRL zapad u Puli odigrali utakmicu protiv RK Arena Pula II.

Nakon gostujuće pobjede u Crikvenici protiv RK Mornar Crikvenica II koju smo potvrdili visokom domaćom pobjedom nad Rudanom iz Labina stiglo nam je novo gostovanje.

U Pulu smo u subotu, 9. studenoga 2019. godine, na noge drugoj ekipi Arene oputovali lišeni pomoći Čovića koji je zbog ozljede podršku ekipi dao s klupe za pričuve.

Utakmica je u prvih 20ak minuta bila veoma izjednačena (1:1, 2:2, 4:4, 7:7, 9:9, 10:10, 12:12), no većinom uz minimalnu prednost naše ekipe. Odlična igra u obrani potpomognuta napadački raspoloženim Jelićem, Pavelićem i Udiljkom donijela nam je prednost od 3 pogotka s kojom smo otišli na odmor (18:15).

Furioznim obrambenim otvaranjem drugoga dijela i brzom realizacijom u kojoj su prednjačili Suknaić i Jelić već nakon 4 minute nastavka odlazimo na +8 što je domaćeg trenera natjeralo na zvanje minute predaha.

Nastavili smo istim ritmom, vrlo brzo poveli 12 pogodaka prednosti (30:18), a u posljednjoj četvrtini utakmice priliku su dobili mlađi dečki od kojih se istakao Vukelić s 2 pogotka.

U pobjedi 34:25 svi su igrači pokazali veliku želju za pozitivnim rezultatom, dok su napadački najefikasniji bili Jelić s 13, Pavelić sa 7, Suknaić s 5 i Udiljak s 3 pogotka.