Rukometašice trenera Vanje Antića odigrale su u subotu, 3. prosinca 2022. godine, u Ivanić Gradu susrete 3. kola 1. HRL Zapad protiv vršnjakinja ŽRK Ivanić i ŽRK Dugo Selo ’55. Rukometašice Ivanića u konačnici su se ipak pokazale za nijansu prejakim protivnicama, dok su igračice Gospića bile bolje u susretu protiv Dugoselskih djevojčica.

Odličan ulazak u susret protiv ŽRK Ivanić Gospićanke promašajima nisu uspjele kapitalizirati te je prvo poluvrijeme bilo u „egalu“. Iako su protivnice bile za nijansu bolje i u 16. minuti povele +3 (8:5), do odlaska na predah rukometašice Gospića su napravile seriju 3:0 i na poluvremenu je semafor pokazivao 8:8. U drugom dijelu do 10 minuta prije kraja vodila se velika bitka na terenu u kojoj su se djevojčice Ivanića ipak pokazale čvršćima. Utakmica je u konačnici završila s previsokih +6 (20:14) za domaće igračice.

Protiv vršnjakinja ŽRK Dugo Selo ’55 Gospićanke su bile jednako dobre i gladne pobjede. Do 12. minute prvog dijela niti jedna ekipa nije ostvarila veću prednost, no tada je uslijedila velika 6:0 serija ekipe trenera Vanje Antića da bi na odmor otišle s +5 (13:8). U drugom su dijelu Gospićanke nastavile odličnu igru i svoju prednost s poluvremena do kraja susreta povećale na +7 (25:18).

U utakmici protiv ŽRK Ivanić za najbolju igračicu RK „Gospić“ izabrana je Sara Vukelić, dok je u susretu protiv ŽRK Dugo Selo ’55 tu titulu ponijela Anja Rukavina.

Djevojčice U14 Rukometnog kluba „Gospić“ u trenutnom su poretku na 4. mjestu, sa 4 odigrane utakmice, 3 pobjede, 1 porazom i 6 osvojenih bodova.

ŽRK IVANIĆ – RK GOSPIĆ 20:14 (8:8) – Vukelić (3), Ivančić (2), Rukavina (2), Kulaš (2), Šulentić (2), Holjevac (2), Franić (1)

RK GOSPIĆ – ŽRK DUGO SELO ’55 25:18 (13:8) – Kulaš (5), Rukavina (4), Holjevac (4), Vukelić (4), Ivančić (3), Franić (3), Šulentić (1), Grdošić (1)