Nakon ulaznica za utakmice u Splitu, došla je odluka o dodjeli ulaznica za utakmice Europskog rukometnog prvenstva koje će se odigravati u Zagrebu.

Tijekom srpnja 2017. godine smo radili popis ljudi zainteresiranih za dobivanje povlaštenih ulaznica za navedeno EP uz napomenu da postoji mogućnost da oni koji nisu dio našeg kluba, HRS-a, UHRS-a i UHRT-a neće moći dobiti povlaštenu ulaznicu po povlaštenoj cijeni.

Ovoga puta se radi o utakmicama koje će se u drugoj fazi natjecanja (kada se formiraju nove grupe) igrati u Zagrebu. Termini utakmica se već znaju, no budući će se parovi saznati tek par dana prije termina odigravanja potraživalo se samo 16 ulaznica, te su nam sve, od firme DEKOD d.o.o., i odobrene.

Ukoliko ste zainteresirani za odlazak na utakmice rukometnog EP u Hrvatskoj podsjećamo da karte još uvijek možete kupiti na stranici ulaznice.hr.