Odlične predstave nisu donijele puni plijen.

Bili smo domaćini 6. kruga 1.HRL zapad dječaka U15 u okviru kojeg smo za protivnike imai ekipe Opatije i Kozale. Utakmice su se u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću odigrale u nedjelju, 5. prosinca 2021. godine, a ekipa je ostvarila pobjedu i poraz.

Odlična utakmica protiv MRK Opatija puna tempa, ritma, agresije i motiva donijela nam je pobjedu, dok je samo 15 minuta nakon uslijedila i ona druga, protiv MRK Kozala.

Od samoga je početka bio vidljiv umor u nogama i na licima naših dječaka koji su unatoč nekoliko nerealiziranih prilika zadržali egal tijekom cijelog prvog poluvremena. Na odmor smo otišli pri zaostatku 8:7, a drugih 20 minuta započinjemo dvjema 3:0 serijama. Najprije Ivan Jergović, Luka Borovac i Andrej Stilinović preokreću rezultat na 10:8, a par minuta kasnije Ivan Jergović, Gabrijel Sertić i Marko Čačić u 31. minuti povisuju na 13:10, 14:11 i 15:12,. Pogotkom Tome Milkovića u 34. minuti vodimo 16:13.

U posljednjih 6 minuta umor je prevladao, a Kozala zagospodarila terenom. U 38. minuti prelaze u vodstvo 18:17, u 39. povećavaju na 19:17 i u konačnici dolaze do pobjede rezultatom 21:20.

MRK OPATIJA – RK GOSPIĆ 13:17 (8:8) – Jergović I. (9), Hećimović (3), Čačić (2), Stilinović (1), Jergović M. (1), Borovac L. (1)

RK GOSPIĆ – MRK KOZALA 20:21 (7:8) – Jergović I. (8), Borovac L. (3), Čačić (3), Stilinović (2), Milković (1), Jergović M. (1), Sertić (1), Marković (1)