Mlađi kadeti su u subotu, 20.10.2018., u Rijeci odigrali utakmice lige Primorsko-goranske županije.

Ekipa je na put krenula bez izuzetno bitnih Klobučara, Rajiča i Delišimunovića, a za protivnike je imala ekipu Selca i Trsata (jednu od tri najbolje ekipe lige).  Budući smo nastupili u veoma oslabljenom sastavu pobjeda i poraz su u konačnici veoma realni.

RK SELCE – RK GOSPIĆ 17:24 (12:13) – izuzetno loš pristup u prvih 20 minuta uspjeli smo popraviti u nastavku kada smo odradili nekoliko dobrih minuta, odvojili se na 8 pogodaka prednosti i u miru priveli utakmicu kraju. Nikola Kovačević postigao je 8, Ivan Starčević 5, a Marin Kaštelan 4 pogotka.

RK TRSAT II – RK GOSPIĆ 19:12 (9:5) – nakon par minuta odmora krenula je druga utakmica u kojoj je izostanak iznad spomenutih igrača bio i više nego vidljiv. Mogućnost rotacije igrača je izostala te protivnci dolaze do pobjede i nova dva boda na svom kontu. Ivan Starčević je postigao 5, Marin Kaštelan 4 pogotka, dok je raspoložen na golu bio i naš Ante Stilinović s 10-ak obrana.