Seniori su u 3. kolu (subota 20.10.2018.) III HRL zapad gostovali u Kašteliru i unatoč velikoj borbi ipak ostvarili poraz.

Ekipa je na put krenula s ciljem pobjede i osvajanja nova dva boda, no odsustvo Matej Udiljka, jednog od najbojih igrača, bilo je nenadomjestivo. Unatoč tome ne možemo se oteti dojmu da smo cijelu utakmicu bili u najmanju ruku dostojan protivnik kojem je samo malo koncentracije nedostajalu da dođe do pobjede.

Tijekom cijele utakmice mogli smo vidjeti mnoštvo prilika i odličnih obrana vratara kao i brojne tehničke pogreške u kojima su domaćini ipak uspjeli iskoristiti svoju fizičku prednost.

Većinu prvog poluvremena smo imali jedan do dva pogotka zaostatka, no u završnici odigravamo tri odlične obrane od kojih zadnju u posljednjoj sekundi prvoga dijela Tomislav Milković uspijeva i kapitalizirati za 12:12.

U nastavak ulazimo puno bolje i nakon 10ak minuta, pri vodstvu 15:13, imamo napad za +3 koji ne uspijevamo realizirati. Pokazalo se da je to bio prijelomni trenutak utakmice budući su nakon njega gosti zagospodarili terenom, došli do vodstva od 5-6 pogodaka prednosti. U završnici utakmice smanjujemo na 24:21, no više od toga nismo uspjeli.

Pohvale svim dečkima naše ekipe na borbi, no razlika u godinama i fizičkoj razvijenosti najviše je dolazila do izražaja u obrani, te pobjeda odlazi na stranu ekipe iz Kaštelira.

U našim redovima su najefikasniji bili Ivan Jelić s 10 i Matej Suknaić s 4 pogotka, a odličan je na golu s 15ak obrana bio Martin Kolačević.