U utorak, 23.10.2018., je Mario Valentić posjetio Gospić i u Kulturno informativnom centru održao interaktivne radionice.

 

Mario Valentić je profesor kineziologije, sportaš i osobni trener, a široj javnosti je poznat kao televizijski glumac. U Gospić je došao u organizaciji Kulturno informativnog centra, a  s namjerom da inspirira ljude na osobni rast i razvoj u pogledu treninga, prehrane i zdravlja.

Mario se prisutnima obratio sa svojim savjetima vezano uz tjelovježnu, zdravlje i zdravu prehranu. Budući je predavanje bilo organizirano u obliku radionice, Mario je zatražio pomoć osobe iz publike te igrom slučaja odabrao našu rukometašicu Martu Butković koja mu je bila u velike pomoći tijekom izrade energetkih pločica i smoothie napitaka.

Oko 40 naših članova s oduševljenjem je probalo napravljene pločice i napitke te su se kući vratili s puno novih dojmova i korisnih informacija.