Dvije visoke pobjede dječaka u kategoriji 2008. godišta i mlađih.

 

Dječaci B su u subotu, 27.10.2018., Rijeci odigrali utakmice lige Primorsko – goranske županije i ostvarili visoke pobjede protiv ekipa Zameta i Kozale. Pitanje pobjednika niti u jednoj od odigranih utakmica nije došlo u pitanje pa su tako svi igrači dobili veliku minutažu. Bile su ovo prve utakmice u ligi a na kontu imamo 4 boda.

 

RK GOSPIĆ – RK ZAMET 17:6 (10:5) – iako smo tražili željeni ritam gotovo cijelo prvo poluvrijeme, već na početku smo napravili visoku razliku (8:1) koju su protivnici do poluvremena smanjili na +5. Određenim izmjenama smo u nastavku uspjeli povećati prednost na konačnih +11. Najefikasniji su u našoj ekipi bili Mateo Jergović s 5, Andrej Stilinović s 4 i Luka Borovac s 3 pogotka.

MRK KOZALA – RK GOSPIĆ 2:17 (0:8) – veoma ozbiljan pristup riješio je pitanje pobjednika već u ranoj fazi te smo imali mogućnost rotacije velikog broja igrača. Mateo Jergović je postigao 6, a Mladen Marković 3 pogotka, dok su na golu sigurni bili Filip Jurković i Karlo Korečić.