Prva ženska seniorska ekipa Rukometnog kluba „Gospić“ odigrala je u nedjelju, 21. siječnja 2024. godine, u Gospiću prijateljsku utakmicu protiv seniorki ŽRK Bihać (BIH).

Pripremni period između dva dijela sezone 2023./2024. trener Vanja Antić iskoristio je kako bi djevojke podigle svoju fizičku spremu i ušle u nastavak sezone što spremnije za nove izazove. Prijateljska utakmica doprinijela je tom cilju, a igračice su stekle i nove prijateljice s kojima dosad nisu imale priliku odmjeriti snage.

Kroz svih 60 minuta igre Gospićanke su, iako načete bolestima i ozljedama, pokazale odličnu fizičku spremu i visoku kvalitetu igre.

Trener Antić imao je priliku provjeriti širinu svoju klupe i pružiti rukometašicama Gospića prilku za dokazivanjem. Gotovo sve su se igračice upisale u listu strijelaca što je rezultiralo pobjedom rezultatom 32:27.

RK GOSPIĆ – ŽRK BIHAĆ (BIH) 32:27 (10:7) – Rukavina (7), Gučanin (6), Faflja (4), Vukelić (4), Borovac (3), Dumičić (3), Franić (3), Šulentić (1), Pavelić (1)