Redovni, deveti, krug 1. HRL zapad dječaka U13 Rukometnog kluba “Gospić” odigran je u subotu, 19. ožujka 2022. godine, na Rabu. U sastavu bez veoma bitnog Matea Jergovića (bolest) ekipa trenera Vanje Antića snage je odmjerila s RK Mornar Dramalj – Crikvenica i RK Čavle.

Iako daleko od svojih najboljih izdanja i unatoč neočekivano velikom broju izgubljenih lopti i nesigurnosti u do tada automatiziranim kretnjama gospićki rukometaši ostvarili su dvije visoke pobjede. Ostali su Gospićani usamljeni na vrhu tablice s 13 pobjeda u 13 odigranih utakmica i 26 osvojenih bodova.

RK MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 12:20 (4:8) – Milković (5), Stilinović (3), Borovac I. (3), Borovac L. (2), Marković (2), Ratković (2), Jamičić (1), Tonković Javorina (1), Maras (1)

RK GOSPIĆ – RK ČAVLE 37:13 (20:8) – Maras (8), Ratković (5), Vrkljan (5), Sertić (5), Borovac I. (5), Tonković Javorina (3), Milković (2), Borovac L. (2), Stilinović (1), Marković (1)