Rukometni klub “Gospić” će dvjema prezentacijama rukometa (u OŠ dr. Jure Turića i Dječjem vrtiću Pahuljica) pokušati potaknuti najmlađe stanovnike Gospića i okolnih mjesta i gradova na bavljenje rukometom. Svaki učenik (oko 500 dječaka i djevojčica) će dobiti letak sa svim potrebnim informacijama.
Ovi događaji su jedan od načina popularizacije rukometa u Gospiću, a SVI ZAINTERESIRANI SE MOGU UPISATI TIJEKOM CIJELE GODINE.

Prenosimo s portala:

LIKA-ONLINE: Upisi u RK “Gospić”

Rukometni klub „Gospić“ zadnjih mjeseci neumorno radi na podizanju kvalitete svoje igre, što potvrđuju rezultati, kao i ukupni rejting ovog sportskog kolektiva. Iz kluba je medijima upućena obavijest o upisima mladih nada koje žele igrati rukomet u kategoriji dječaka i djevojčica svih uzrasta. Upisi i treninzi su ponedjeljkom i petkom od 15-17 sati, te srijedom i četvrtkom od 17-18 sati u dvorani OŠ „dr. Jure Turić“. Sve dodatne informacije se mogu dobiti kod Vanje Antića: 095/868-0006 i Zvonimira Kneževića: 095 860-7783.

 

 

upisi vrtic do 4.r