Očekivani napredak!!!Odigrana je i druga prijateljska utakmica…protivnik je bio isti, ali se ovoga puta igralo u Ogulinu. U dosta krnjem sastavu bez Igora Radakovića, Tomislava Špehara, Marijana Lulića, Nikole Šimunića, Aleksandra Antića i još nekoliko mladjih igrača a u sastvau s onim najmlađima odigrali smo puno bolju utakmicu nego u Gospiću. Odmah na početku utakmice nas je poremetila ozljeda Klaudija Bašića, polivalentnog igrača, koji bi nam u ovakvoj situaciji nedostatka kvalitetnijih riješenja odlično došao. Obrana je bila jako borbena i čvrsta, pogotovo u prvom poluvremenu, a igra prema naprijed se ubrzala. Do posljednih 15-ak minuta su domaćini vodili 2 do 3 gola da bi do kraja utakmice priliku dobili oni najmlađi te utakmica završava konačnim rezultatom 39-32 za domaćine. Najefikasniji u našim redovima su bili Ivan Jelic s 10, Marijan Jelic s 9 i Mate Pavelić sa 7 postignutih golova. Golmani Marko Brkljačić i Martin Kolačević sakupili su svaki po 10-ak obrana.