Druga pripremna utakmica, druga pobjeda.

Ekipa seniora nastavlja s pripremama za nastavak sezone u sklopu kojih su odradili i drugu prijateljsku utakmicu. Na gostovanje u Karlovcu protiv RK Dubovac-Gaza u petak, 28. prosinca 2022. godine, trener Antić je zbog velikog broja izolacija, samoizolacija i ostalih zdravstvenih problema igrača poveo 13 igrača kojima su bili priključeni Čačić i Hećimović, članovi ekipe dječaka U15.

Ozbiljan ulazak u utakmicu donio je u 10. minuti prednost 7:3, koja je u 15. iznosila 11:6, a u 20. minuti se popela i na visokih 14:7. Vrlo dobro je većinu vremena izgledao obrambeni dio ekipe čija je podrška sigurnim reakcijama bio golman Kolačević.

Nekoliko izmjena u završnici prvoga poluvremena domaćini su iskoristili i do poluvremena smanjili na 19:15.

Početkom nastavka razlika je povećana na +6, odličan moment između 40. i 45. minute brojnim nerealiziranim prilikama i odličnim obranama domaćeg vratara ne uspijevamo kapitalizirati te se protivnici uspijevaju približiti na samo 2 pogotka razlike (25:27).

Ozbiljno su igrači završili utakmicu s 10 pogodaka u posljednjih 10 minuta čime je ostvarena nova pripremna pobjeda koja nas je dovela korak bliže željenom cilju.

RK DUBOVAC-GAZA – RK GOSPIĆ 32:37 (15:19) – Jelić (7), Suknaić (6), Markić (6), Pavelić (6), Dželalija (5), Petrović (4), Cvjetković (2), Kovačević (1)