Na Ličkom Osiku je održana dječja olimpijada na kojoj se natjecalo 50-ak naših članova koji su u raznim igrama pokazali svoje sposobnosti.

Povodom Dana pobjede, domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja, Grad Gospić i KIC Gospić organizirali su (subota 5.8.2017. godine) na Ličkom Osiku dječju olimpijadu. Sudjelovati su mogla djeca od 7 do 10 i od 10 do 15 godina i natjecati se u timskom sinkroniziranom skijanju, skakanju u vrećama, jaje u žlici, vođenje lopte oko čunja i povlačenju konopa. Svaki sudionik je za suvenir dobio majicu, a najuspješnije ekipe pehare i zahvalnicu.

Veliko nam je zadovoljstvo što smo bili pozvani podržati organizaciju, te što su se naši članovi odazvali u velikom broju, činili veliku većinu sudionika, a samim time i osvojili gotovo sve nagrade.