Seniori su u Bihaću (utorak 12.2.2019.) odigrali i treću prijeteljsku utakmicu.

Pripremni period dolazi do završne faze u kojoj će se početi raditi na obrambenim i napadačkim detaljima. Nova prijateljska utakmica bila je u Bihaću protiv istoimenog protivnika. Domaćin je samo za ovu utakmicu u svoje redove vratio nekolicinu svojih “dojučerašnjih” igrača kako bi utakmica bila što kvalitetnija.

Igrači obiju ekipa su tijekom cijele utakmice bili više napadački orjentirani što govori i podatak da je ukupno postignut 71 pogodak. Igra naše ekipe je u početku utakmice bila organizirana, no kako je utakmica odmicala kraju tako se sustav igre izgubio.

Obrambene zadatke gotovo da i nismo izvršavali i na tome u narednom periodu moramo raditi.

RK BIHAĆ – RK GOSPIĆ 35:36 (15:16) – Jelić (12), Suknaić (6), Starčević (5), Milković B. (4), Brajković (4)