U nedjelju, 30. listopada 2022. godine, seniori Rukometnog kluba „Gospić“ su u gostima kod RK Zamet 2 odigrali utakmicu 5. kola 2. HRL Zapad. Ovaj je susret Gospićanima donio nastavak stopostotnog niza i nova dva boda.

Prvih 10 minuta prvog dijela susreta obe su momčadi bile podjednake. U nastavku su Gospićani napravili seriju od čak 7:0 i time došli do prednosti od visokih +7 (13:6). U 24. minuti, zahvaljujući čvrstoj i odlučnoj igri gostiju, razlika je dosegla visokih +9 (19:10), da bi na predah otišli pri vodstvu 23:15.

Do 40. minute drugog dijela rukometaši trenera Bilića držali su razliku stečenu na poluvremenu koja je u 33. minuti bila maksimalnih +10 (26:16) a to je ujedno bio i 10 pogodak odlično raspoloženog Markića. U preostalom dijelu utakmice brojne izmjene nisu uspjele zadržati kvalitetan ritam što je domaćinima omogućilo smanjenje zaostatka do konačnih 37:34.

Najefikasniji u redovima Gospića bili su Markić i Cvjetković s postignutih 14 odnosno 11 pogodaka.

RK ZAMET 2 – RK GOSPIĆ – 34:37 (15:23) – Markić (14), Cvjetković (11), Pavelić (4), Matulović (3), Suknaić (3), Jelić (1), Milković (1)