Seniorska ekipa je krenula u pripreme za 1.HRL jug.

Ljetna pauza, tijekom koje je uprava kluba vrijedno radila i posložila kockice za sezonu 2020./2021., je za seniorsku ekipu završila. Plasmanom u viši rang natjecanja seniori su si skratili odmor na koji su navikli prijašnjih godina, te su u pripreme za prvoligašku razinu rukometa krenuli skoro mjesec dana ranije.

Trener Mate Pavelić je svoje igrače u gotovo dvomjesečne pripreme poveo u ponedjeljak, 9. kolovoza 2021. godine, na stadionu Balinovac na kojem će ekipa u prvom dijelu priprema pet puta tjedno podizati svoju fizičku pripremljenost, dok će se ulaskom u dvoranu u tjednu trenirati četiri puta.

Vodstvo kluba je uspjelo na okupu zadržati ekipu koja je ostvarila uspjeh ulaska u 1.HRL jug, te ju dodatno pojačati za Šimu Markića i Jakova Žugaja koji zbog virusa COVID-19 svoj debi čekaju još od sredine prošle sezone. Ekipa će u novoj sezoni biti jača i za rekovalescenta Marina Čovića (operacija prednjih križnih ligamenata) što će uvelike pojačati rotaciju na vanjskim pozicijama. 

Seniorska ekipa trenutno broji 25 članova:

LIJEVO KRILO – Ivan Verzon, Matej Suknaić, Luka Maras

LIJEVI VANJSKI – Šime Markić, Ivan Jelić, Marin Čović, Petar Milković

SREDNJI VANJSKI – Ante Dželalija, Vanja Antić, Nikola Kovačević

DESNI VANJSKI – Matej Udiljak, Marin Bilić, Ivan Blašković 

DESNO KRILO – Leo Seferagić, Ivan Brajković

KRUŽNI NAPADAČ – Ante Sakić, Ivan Matulović, Dario Devčić, Mario Crnković, Matija Kristić

GOLMAN – Martin Kolačević, Jakov Žugaj, Marko Brkljačić, Ante Stilinović, Ante Stipetić

 

Uprava kluba svima želi puno sreće i zdravlja tijekom sezone koja je ispred nas.