SENIORI UŠLI U 2. HRL ZAPAD!!!!! – seniorska ekipa je u nedavno završenoj sezoni (3. HRL zapad) odradila odličan „posao“ i osigurala plasman u viši rang.

Ekipa je uspjela prebroditi sve probleme koji su se tijekom sezone ispred nje pojavljivali, dok su igrači pokazali veliku povezanost na parketu i izvan njega, te sve podredili treningu i utakmicama. Izuzetna srčanost, borba, hrabrost i odlučnost na terenu doveli su nas do situacije da iskoristimo reorganizaciju liga i u sezoni 2016./2017. igramo u 2. HRL zapad. Velika hvala gledateljima koji su svaku utakmicu dolazili u sve većem broju i bodrili nas tijekom cijele utakmice, a posebno u teškim trenucima. Prosječno je na utakmice dolazilo oko 200 ljudi što nam je donijelo uvjerljivo 1. mjesto u ligi po posjećenosti domaćih utakmica. Vrijeme će pokazati koliko je ustvari ovaj uspjeh velik za naš klub, seniorsku ekipu, igrače svih uzrasnih kategorija i za cijeli Gospić. VELIKE ČESTITKE SVIMA!!!