Utakmica 13. kola 3. HRL Zapad između seniorki RK „Gospić“ i ŽRK Ogulin odigrala se u nedjelju, 21. travnja 2024. godine, u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću. Seniorke Gospića su pobjedom upisale nova dva boda i tako se kolo prije kraja, za ovu prvu i povijesnu seniorsku sezonu, uspješno oprostile od domaće publike.

Ekipa trenera Vanje Antića ušla je u utakmicu vrlo sigurno. Serijom od 3 uzastopna pogotka Gospićanke već u 11. minuti odlaze na 4 gola prednosti (6:2). Domaća je publika pred sobom gledala odličnu igru mladih rukometašica koje su na krilima Lare Dumičić sa 6 i Anje Rukavina s 5 postignutih pogodaka otišle na predah rezultatom 17:11.

U drugo poluvrijeme rukometašice Gospića ušle su jednako kvalitetno i pogotkom Klare Luketić u 37. minuti povisile prednost na 22:13. Ekipa iz Ogulina prepoznala je i serijom 5:0 iskoristila opuštanje domaćih rukometašica, dok ih je nova 5:1 serija u 46. minuti dovela do 23:23.

U zadnjim minutama seniorke Gospića s dva uzastopna pogotka uspijevaju rezultatom 32:30 odvući pobjedu na svoju stranu.

RK GOSPIĆ – ŽRK OGULIN 32:30 (17:11)- Dumičić (9), Rukavina (7), Šulentić (4), Vukelić (3), Kulaš (3), Franić (1), Luketić (1), Benković (1), Pavelić (1)