ŠKOLSKO PRVENSTVO U RUKOMETU – NAŠI SREDNJOŠKOLCI NA REGIONALNO PRVENSTVO NAKON 18 GODINA – u srijedu, 4.3.2015., se u Senju održalo Županijsko školsko prvenstvo OŠ i SŠ u rukometu na kojem su sudjelovale 3 naše ekipe (OŠ – ekipa 5. i 6., ekipa 7. i 8. razreda, te SŠ s ekipom Strukovne škole).

“Povijesni” rezultat ostvarila je ekipa Strukovne škole (Igor Jelinić, Ivan Jelic, Bašić Klaudio, Nikola Milinković, Martin Kolačević, Domagoj Pocrnić, Mladen Župan, Antonio Jelinić-ćiban, Ivan Čović, Ivica Blažević) koja je pod vodstvom prof. Popita i trenera Antića pobijedivši ekipu Senja rezultatom 13:9 nakon 18 godina ostvarila plasman na Regionalno natjecanje. Uspjeh je za nijansku veći ako uzmemo u obzir da u Senju rukomet ima veliku tradiciju, ali i situaciju da su naši rukometaši uvijek podijeljeni u 2 ekipe, a samim time i duplo slabiji budući postoje dvije zasebne škole (Strukovna i Gimnazija).