Počela su i školska sportska natjecanja, a jedno takvo je u četvrtak, 3. ožujka 2022. godine, održano u Senju gdje su se susrele srednjoškolske rukometne ekipe Ličko – senjske županije.

Ekipa Gimnazije Gospić koju su većinom činili bivši i sadašnji članovi Rukometnog kluba “Gospić” pokazala se najuspješnijom i zasluženo se pored školskih ekipa Senja i Korenice plasirala na završnicu koja počinje 27. ožujka 2022. godine u Poreču.

Posebno su se istakli aktivni rukometaši i sadašnji članovi kluba Nikola Kovačević, Petar Milković i Luka Maras koji su vodili svoju ekipu do ovog lijepog uspjeha.

Čestitke cijeloj ekipi dječaka i njihovom voditelju profesoru Laškarinu, kao i ekipi djevojčica koja nije uspjela ostvariti isti uspjeh.

REZULTATI

MLADIĆI

1. utakmica: SŠ Pavla Rittera Vitezovića Senj – Gimnazija Gospić 15:20
  2. utakmica: SŠ Pavla Rittera Vitezovića Senj – SŠ Plitvička Jezera Korenica 24:3