Drugo mjesto superminića na turniru u Dugol Selu odraz je talenta i predanog rada naših igrača i njihovih trenera.

Nedjelja, 5.11.2017., bila je za naše superminiće i njihovog trenera Zvonimir Kneževića rezervirana za odlazak na veoma jaki turnir u Dugo Selo. Natjecalo se samo u jednoj kategoriji, te se između 32 kluba tražio onaj najbolji. Naši dečki su samopouzdano krenuli u turnir i s 5 pobjeda zauzeli 1. mjesto u grupi. Sigurnim igrama u 1/8 finala, 1/4 finalu i 1/2 finalu priuštili su si utakmicu za najsjajnije odličje. Rovovska bitka protiv RK Rude ipak je u zadnjim trenucima otišla na stranu protivnika. Nerealizirani napad 20-ak sekundi prije kraja pri rezultatu 6:6 koštao nas je vodstva što protivnik u posjednjim sekundama utakmice kažnjava i zasluženo osvaja prvo mjesto. Za najboljeg golmana proglašen je naš Luka Borovac, dok je u najbolju ekipu turnira uvršten Ivan Borovac.

Ponosni na odlične igre i vrhunski rezultat krećemo u nove treninge i pripremu za nove turnire kojih će u sljedećim mjesecima biti puno.

 

REZULTATI

RK Gospić – RK Polet II 17:1

RK Gospić – RK Varaždin 13:7

RK Gospić – RK Petrinja II 9:5

RK Gospić – RK Valpovka 14:1

RK Gospić – RK Dugo Selo II 15:0

1/8 finala: RK Gospić – RK Petrinja II 9:4

1/4 finala: RK Gospić – RK Dugo Selo 11:4

1/2 finale: RK Gospić – RK Kozara Milijekoprodukt 12:7

Finale: RK Gospić – RK Rudar 6:7