Napokon se osjećamo kao “svoj na svome”.

Nakon što nekoliko mjeseci zbog mjera donesenih temeljem pojave virusa COVID-19 nisu mogli trenirati, članovi našega kluba, napokon su ponovno zakoračili na parket. Epidemiološka situacija omogućila je popuštanje mjera i ulazak u dvorane što su vodstvo kluba, treneri i svi članovi jedva dočekali i počeli s treninzima u punom obujmu.

S treninzima su u dvoranama u Gospiću i Udbini krenule sve uzrasne kategorije. Oko 250 igrača, od vrtića do seniora, podijeljenih u 12 grupa napokon će ponovno sa svojim trenerima krenuti u trenažni proces kojim će nastaviti usavršavati već naučena rukometna znanja i vještine, ali ih i nadograđivati i učiti one nove.

Nadamo se da ćemo sljedećih mjeseci neometano moći trenirati i igrati najbolji sport na svijetu, naš rukomet.

Sve zainteresirane za treniranje rukometa pozivamo da nas kontaktiraju na Vanja Antić, 095/868-0006 i na taj način se priključe treniranju rukometa u jednoj od niže navedenih grupa.

 

Donosimo i termine treninga pojedine grupe.

 

* Grupa 2014./2015. godište je u procesu nastajanja, te će do potpunog formiranja trenirati u terminima grupe 2012./2013. godišta.