Velika hvala našem bivšem članu Josipu Durdovu što je omogućio da se ova fantastična ideja i ostvari.

Organizacijski napredak kluba se nastavlja, ovoga puta u vidu predstavljanja kataloga kluba. U katalogu se mogu naći svi artikli koji predstavljaju naš klub i koji su dostupni našim članovima ali i svima onima koji žele promovirati i prezentirati ovaj sportski kolektiv.

Katalog sadrži perosnalizirae školske artikle, od bilježnica, fascikala, bojica, grafitnih olovaka, tehničkih olovaka, kemijskih olovaka, šiljila, gumica, samoljepljivih naljepnica. Manekeni ovog kataloga, naši članovi, prezentiraju cjelokupnu opremu koja je dostupna svima. Tu su čarape, kratke majice, polo majice, trenirke, ruksaci, majice za zagrijavanje, dresovi, zaštitne maske, članske iskaznice, zastavice i kalendari.

Želite li i vi nešto od našeg asortimana slobodno nas kontaktirajte na kontakte navedene u katalogu koji donosimo na linku.

 

Katalog artikala Rukometnog kluba “Gospić”