Sreći i veselju nema kraja.

Mjere donešene pojavom virusa COVID-19 zabranjivale su odrađivanje treninga pa smo tako od 1. prosinca 2020. do 1. ožujka 2021. godine bili prisiljeni mirovati. Srećom mjere su popuštene, vrijeme je odlično, te su treninzi na otvorenom u ponedjeljak, 1. ožujka 2021. godine, službeno i počeli.

Tijekom prvoga tjedna u trenažni proces ući će svi uzrasti od seniora do vrtićaraca u Gospiću i Udbini.

U Gospiću će se na vanjskom terenu ispred Gradske školske sportske dvorane trenirati gotovo svakodnevno od 15,30 do 18 sati, dok će se treninzi na Udbini održavati kao do sada, dva puta tjedno.

Ne možemo opisati uzbuđenje s kojim smo dočekali da se treninzi počnu održavati, kao ni radost i veselje s kojim djeca napokon dolaze na treninge. Nadamo se da će se ovaj povratak treniranju zaokružiti s dozvolom korištenja dvorana, te da će se cijela priča pokrenuti i doći na razinu na kojoj je bila i prije pojave virusa COVID-19. Bar na nekoliko mjeseci.