Tor, maskota EP u rukometu koje će se održati u Hrvatskoj od 12. do 28. siječnja 2018. godine, dolazi u naš grad povodom obilježavanja Dana Grada Gospića.

Maskota EP je tijekom svoje turneje po Hrvatskoj i inozemstvu odlučila posjetiti i naš Gospić. Kontaktirajući s Hrvatskim rukometnim savezom dogovorili smo da će Tor posjetiti Gospić u subotu, 22. srpnja 2017. godine, i uveličati proslavu Dana Grada Gospića.

Tor će na Trgu Stjepana Radića biti od 20 do oko 22 sata, te će nerijetko odlazili u šetnju i “upoznavati” se s prisutnim ljudima. Imati će i svoj označeni prostor s rukometnim golom gdje će mu svi zainteresirani, a pretežno oni najmlađi, moći šutirati i pokušati osvojiti razne suvenire (majice, privijeske i sl.) s tematikom Europskog rukometnog prvenstva 2018. godine u Hrvatskoj.

Dođite, posjetite Tora i osigurajte si još jednu lijepu rukometnu uspomenu u našem gradu.