Slijedi nam već tradicionalna, 6. po redu, rukometna večer.

Nakon što smo se pet godina zabavljali u The Highlander`s pubu, ove godine će se ista atmosfera preseliti u Jump bar. Ova večer rukometa biti će najbogatija do sada, očekuju nas čak tri derbi utakmice i naravno, izlazak uz živu muziku.

Sve će započeti u subotu u 18 sati u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću, a nadamo se da ćemo se rastati u Jump baru u rane nedjeljne sate.

 

Subota, 2.12.2017. godine:

– 18 sati – 4. krug I HMKRL zapad (mlađi kadeti) – RK Trsat – RK Gospić

– 19 sati – 4. krug I HMKRL zapad (mlađi kadeti) – RK Gospić – RK Zamet

– 20,30 sati – 9. kolo II HRL zapad (seniori) – RK Gospić – RK Buzet II

 

Odmah nakon utakmica, već od 22 sata, mijenjamo mjesto druženja i odlazimo u Jump bar, na feštu na kojoj će atmosferu podizati Šuki i grupa Tajno ime. Pridružite nam se i budite dio još jednog nezaboravnog rukometnog sportsko-zabavnog događaja.