Seniori su odigrali pretposljednje kolo II HRL zapad u kojem su gostovali u Rijeci i ostvarili poraz od ekipe Zameta II.

Druga ekipa Zameta, kadeti, prvaci Hrvatske u svom godištu, se na samom početku utakmice 8. kola koja se igrala u subotu, 25.11.2017. godine, odvojila na 5-6 golova prednosti i razliku održavala tijekom cijele utakmice. U završnici prvog poluvremena uspijevamo smanjiti na -4 (16:12) i s tim rezultatom otići na odmor. U nastavku se na našoj igri osjetio veliki manjak rotacije igrača (ozljede i poslovne obveze koje nas muče od početka sezone), te ne uspijevamo smanjiti i dovesti utakmicu u potpunu rezultatsku neizvjesnost, već igrači Zameta povisuju na +9 (32:23), da bi se naša ekipa u konačnici u Gospić vratila sa zaostatkom od 7 pogodaka (27:34).

Mate Pavelić je postigao 7, Marin Čović i Ivan Jelić po 6, te Ivan Blašković 4 pogotka.