Svoj prvi višednevni turnir naši su superminići završili bez poraza i osvojili drugo mjesto.

Na turnir smo, zbog velike udaljenosti i dugačkog putovanja, krenuli u petak, 24.11.2017. godine., a klub i naš Gospić je na najbolji mogući način predstavljalo sedam dječaka 2009. godišta s trenerima Kneževićem i Antićem.

Nakon 7 sati putovanja stigli smo u Franjevački samostan – Visoko gdje smo bili smješteni, večerali i dobro se odmorili za turnir. Poslije doručka (subota 25.11.2017.), krenule su utakmice, a dečki su prikazali odličnu igru i zasluženo osvojili nove medalje.

Turnir smo završili bez poraza, uz 4 pobjede i 1 neodlučen rezultat, no zbog 2 gola u gol razlici osvajamo 2. mjesto.

Uz ekipnu nagradu, osvojili smo i nekoliko individualnih, pa je tako nagradu za najboljeg strijelca turnira osvojio Vito Maras, nagradu za najboljeg golmana Filip Jurković, a u najbolju ekipu je uvršten Mateo Tonković Javorina.

 

REZULTATI

RK Korčula – RK Gospić 4:13

RK Gospić – RŠ Metković 6:6

RŠ Vučići – RK Gospić 1:12

BHA RŠ Visoko – RK Gospić 9:13

RK Gospić – RK Bijeljina 12:7