Knjižicom “Snaga suplementacije vrhunskih sportaša iz pera mag. pharm. Mimi Vurdelje” pokušat ćemo obrazovati naše adolescente o izazovima s kojima će se početi susretati.

Pedeset navedenih knjižica podijeljeno je kadetima, mlađim kadetima i dječacima “A” kako bi pokušali preventivno djelovati na određene izazove koji su ispred njih. Neminovno će svi igrači krenuti vježbati u teretani, doći pred izazov korištenja dodataka prehrani, te ih ovim putem želimo u tom smjeru i obrazovati. 

Knjižica na jednom mjestu sadrži informacije o pravilnoj prehrani sportaša, hranjivim sastojcima, dopunskoj prehrani sportaša, ugljikohidratima, bjelančevinama, mastima, vitaminima i soli. Dečki će čitajući knjigu dobiti saznanja i o oporavku sportaša, imunitetu, zagađenom organizmu, kao i što sve navedeno znači za tijelo čovjeka i sportaša, te kako utječe na njegovu energiju i izgradnju.