Seniorska ekipa ima novog trenera.

Domaći poraz (26:36) od glavnog favorita za osvajanje prvog mjesta i ulazak u Premijer ligu, Ribole Kaštele, trenera Matu Pavelića nagnao je da ponudi ostavku na mjesto trenera. Nakon prespavane noći uprava je ponuđenu ostavku prihvatila, a za novog/starog trenera se nakon tri godine i sezone 2018./2019. vraća Vanja Antić.

Uprava je za kratkoročni cilj pred trenera Antića postavila dodatno ekipiranje, ubrzani rad i napredak prvenstveno na obrambenim, a poželjno i u napadačkim segmentima igre, kao i rad na detaljima kako bi se pokušali spriječiti minimalni porazi zbog kojih smo u dosadašnjem tijeku sezone propustili ugrabiti dodatnih šest bodova. 

Dosadašnji trener Pavelić dao se na raspolaganje kao igrač gdje će s vremenom sigurno biti od velike koristi, a treninzima se priključuje odmah.

Ekipa do kraja jesenskog dijela sezone u 1.HRL jug na rasporedu ima dva gostovanja (RK Buzet i RK Rudar Adria Oil), dok na domaćem terenu dočekuje ekipu Mornar Dramalj-Crikvenica.

U narednom periodu našim igračima želimo puno sreće i uspjeha pod novim vodstvom.