U posljednjem krugu 1.HMKRL zapad gostovali smo u Ogulinu i ostvarili dvije uvjerljive pobjede.

Iako je subota, 22.12.2018. godine, službeno prvi dan praznika mlađi kadeti su otputovali u Ogulin kako bi odigrali utakmice 7. kruga 1.HMKRL zapad. U sastavu zbog bolesti i privatnih obveza nisu bili Luka Maras, Dario Devčić, Alen Marojević i Marin Kaštelan, no to se nije odrazilo na igru ekipe i konačne ishode.

RK GOSPIĆ – RK KOZALA 25:14 (12:7) – pospan ulazak u utakmicu doveo nas je do sporog napada, mlake obrane, nekoliko nepotrebnih tehničkih pogrešaka i nerealiziranih prilika. Protivnik je u tom periodu bio u blagoj prednosti (1:0, 2:1, 4:2, 7:6). Naši igrači su tek u drugih 10 minuta prvoga dijela ušli rastrčanije, skoncentriranije i čvršće te do odmora napravili seriju 5:0 (12:7). U drugo poluvrijeme se ušlo igrajući “gol za gol” sve do 15:11 kada do kraja utakmice radimo novu seriju, ovoga puta 10:3, i zaključujemo utakmicu pobjedom od 11 pogodaka razlike. Vrlo dobar je na golu bio Ante Stilinović, dok su napadački najraspoloženiji bili Ivan Starčević sa 6, Nikola Kovačević i Luka Delišimunović s po 5, te Gabriel Rajič s 4 pogotka.

 

RK OGULIN – RK GOSPIĆ 18:34 (11:20) – visokih 6:1 već u 5. minuti utakmice raslo je do +9 na poluvremenu. U nastavku su svi igrači dobili priliku i ostvarili pobjedu od 16 pogodaka razlike. Najefikasniji su bili Ivan Starčević sa 10, Nikola Kovačević je dodao 7, Luka Delišimunović 5, a Gabrijel Rajič 4 pogotka.