Sezona seniora zaokružena novom pobjedom.

Ranije, zbog lošeg vremena i nemogućnosti dolaska protivnika, odgođena (subota 15.12.2018.) utakmica 11. kola III HRL zapad odigrana je u Gospiću u srijedu, 19.12.2018. godine, s početkom u 20,30 sati. Dosta nepopularan termin odigravanja utakmice ipak je došlo popratiti stotinjak gospićkih zaljubljenika u rukomet.

Odličan ulazak u utakmicu naših rukometaša i vodstvo 5:1 u 5. minuti susreta ponovno, nakon dva nerealizirana zicera, uspijevamo kompromitirati i vratiti goste u utakmicu (5:4). Ekipa Buja je tražila minutu odmora koja nam je došla kao naručena. Nakon dodatnih dogovora radimo 7:1 seriju i dolazimo do prednosti od 7 pogodaka razlike (12:5) koje do poluvremena uspijevamo i zadržati.

U drugih 30 minuta utakmice ulazimo s nešto izmijenjenim sastavom i omogućujemo protivniku povratak u igru (22:19). Novom 5:1 serijom ponovno odlazimo na osjetniju razliku (27:20) i omogućujemo svim igračima da iskoriste svoju minutažu u završnih 10 minuta utakmice.

Uz vrlo dobre golmane Martina Kolačevića i Antu Stipetića koji su se istakli i s obranama nekoliko situacija “1 na 1”, raspoloženi su bili Ivan Jelić s 11, Matej Sukanić sa 6, te Nikola Kovačević, Tomislav Milković i Vanja Antić s po 3 pogotka.