Ponovno na starom mjestu, u The Highlander`s pubu.

Večer rukometa se nakon jedne godine ponovno vratila u The Highlander`s pub uz Gs Big Band s kojim je sve i počelo.

U samoj organizaciji je bilo određenih problema budući je prvi događaj, utakmica 11. kola III HRL zapad koju smo trebali igrati (subota 15.12.2018.) protiv RK Buje `53, zbog lošeg vremena i zatvorenih cesta otkazan.

Unatoč tome, izlazak je odrađen na najbolji mogući način.

Prostor gospićkog puba je i ove godine bio uređen rukometnim simbolima, pa su se tako uz natpis RK “GOSPIĆ” iznad šanka na televizorima izmjenjivale slike naših grupa i igrača snimljene proteklih godinu dana.

Okupljanje je počelo oko 22 sata, pub se polako punio, Gs Big Band počeo svirati svoje prve taktove. Večer je svoj vrhunac dosegla između 1 i 2,30 sati ujutro,a svi ljudi još jednom potvrdili da je Gospić sposoban napraviti odličnu feštu punu pozitivne atmosfere. 

Hvala The Highlander`s pubu na pomoći u organizaciji, kao i svima koji su na bilo koji način pomogli da se i sedma po redu večer rukometa uspješno organizira.

Posebno hvala svim ljudima koji su bili dio fešte i odlične atmosfere, s nadom da se dogodine vidimo u istom, pa čak i pojačanom sastavu.