Na ovogodišnjem seminaru sudjelovali smo sa sedam trenera.

Nakon godine dana pauze zbog pojave virusa COVID-19 Hrvatski rukometni savez organizirao je 44. Središnji seminar trenera koji se od 18. do 20. lipnja 2021. godine održao u Poreču. Sudjelovanje na seminaru je obavezno za sve rukometne trenere u Hrvatskoj, a treneri našega kluba svake su godine sve brojniji pa smo tako ove godine sudjelovali s njih čak sedam.

Antonija Pavelić, Antonija Matić, Beba Romac, Zvonimir Knežević, Mate Pavelić, Ivan Jelić i Vanja Antić tijekom tri su dana slušali predavanja poznatih rukometni trenera i predavača Nenada Šoštarića, Nikole Foretića, Hrvoja Horvata, Nenada Rogulja, Vlade Šole i mnogih drugih.

Odlična je ovo priprema za novu sezonu u kojoj klub planira odraditi dodatne iskorake u mlađim dobnim kategorijama natječući se u rekordnom broju državnih liga, a nadamo se da ćemo u Gospiću gledati i prvoligaški seniorski rukomet.