Uz košarku sudjelovali smo i na Zimskoj malonogometnoj ligi pod nazivom “RK Gospić i plaćenici” budući smo imali nekoliko igrača koji nisu članovi kluba. U nogometu smo se prikazali u nešto boljem svjetlu nego u košarci, no također nismo prošli grupu. Ono što smo mogli pokazati, borbenost, to smo i pokazali, no u posljednjoj, odlučujućoj utakmici, u kojoj nam je trebala pobjeda, nakon vodstva 1:0 dolazimo u zaostatak 1:2, te u posljednje 2 minute dobivamo 2 gola za poraz 4:1 i završetak našeg puta na turniru. Grupu smo završili s 1 pobjedom i 1 nerješenim rezultatom, te s 2 poraza. Bilo nam je zadovoljstvo sudjelovati i igrati među svim tim nogometašima. Jedan naš član veli: “Možda nismo najbolji, al` smo najšesniji!”