U ponedjeljak, 12.1.2015. godine, je službenim predstavljanjem trenerice Milana Mileusnic igračima odrađeno upoznavanje i prvi trening. U 2. dio prvenstva ulazimo s kadrom od 30 igrača, za koji se nadamo da će zbog svojih školskih/fakultetskih i poslovnih obaveza biti na raspolaganju u maksimalnoj mogućoj mjeri i za treninge i za utakmice. U odnosu na 1. dio sezone dobili smo par povratnika, te se nadamo da će Matej Udiljak i Dino Čović biti s nama što duže i što ozbiljnije. Nakon prvog treninga već u srijedu krećemo s ozbiljnim pripremama. U ritam treninga ponedjeljak, srijeda, petak u 20h (sve Gradska sportska dvorana) ubacit će se treninzi teretane te nekolicina prijateljskih utakmica i tako do 7./8. ožujka kada u 1. kolu nastavka dočekujemo ekipu Novigrada.

milana

Milana Mileusnic (35) nova je trenerica seniorske ekipe našega kluba. Bivša profesionalka, ljevoruka igračica, koja je većinu svoje karijere igrala desno krilo, počela je svoju rukometnu epizodu u RK Kraš Zagreb (današnja Lokomotiva) 1989. godine. Nakon punih 9 godina (1998.) prelazi u RK Trešnjevka, te je kao njihov član 1999. ostvarila angažman u Belgiju, gdje se zadržala 2 i pol godine. Nakon kratke epizode u Litzenlindenu, 2002. godine svoje je znanje prezentirala na Islandu. Uz klupsku, imala je i reprezentativnu karijeru kada je od 1994. do 1999. bila članica juniorske reprezentacije.
U Gospić je došla 2012. godine, te se nadamo da će se što duže zadržati u našem gradu i i klubu.