Završilo je i 28. izdanje Memorijalnog turnira Karlović i Kauzlarić u organizaciji Rukometnog kluba “Trsat”.

Turnir je pozivnog karaktera a naš klub je sudjelovao s ekipom dječaka 2008./2009. godišta. Na put smo krenuli u subotu, 25. siječnja 2020. godine, u ranim jutarnjim satima, a odlične igre i stopostotni učinak zadržali su nas u Rijeci do samoga kraja turnira i dodjele nagrada.

Ozbiljan pristup i koncentracija naših igrača na terenu donijeli su nam uvjerljive pobjede u utakmicama grupne faze protiv RK Rudan Labin, RK Viškovo i RK Pećine, kao i u finalnoj utakmici protiv RK Mornar Crikvenica.

Uspjeh je još veći kada uzmemo u obzir da su Luka Borovac, Mateo Jergović i Vito Maras uvršteni u najbolju sedmorku turnira.

 

REZULTATI

 

RK GOSPIĆ – RK RUDAN LABIN 24:2

RK GOSPIĆ – RK VIŠKOVO 21:3

RK PEĆINE – RK GOSPIĆ 11:17

 

Finale: RK GOSPIĆ – RK MORNAR CRIKVENICA 15:9