SENIORI GOSTUJUĆOM POBJEDOM NAJAVILI DRUGI DIO SEZONE – današnjom (subota 18.2.2017.) utakmicom 10. kola II HRL zapad protiv RK Dubovac seniorima je i službeno počeo proljetni dio prvenstva. Iako vidno oslabljeni izostancima VerzonaAlića, Jelinića, Bašića i Radakovića naša ekipa odrađuje odličnu utakmicu i ostvaruje pobjedu rezultatom 28:31 (17:15).

U utakmicu smo ušli skoncentrirano i odlučno što nam je osiguralo vodstvo tijekom većeg dijela prvih 30 minuta (2:3, 4:6, 5:7, 6:8, 8:10). Crna rupa u posljednjih 10 minuta prvoga dijela rezultirala je s par laganih pogodaka domaćina koji na odmor odlazi s prednošću 17:15. Držali su Karlovčani +3 10-ak minuta nastavka, do 22:19, kada krećemo s agrsivnijom igrom u obrani. Agresiva i pojačavanje trčanja dovela nas je do 25:25. Bilo je vidljivo da protivnici padaju u snazi, mi smo pojačali i poveli s 2 razlike (26:28, 27:29, 28:30) te na kraju ostvarili pobjedu rezultatom 28:31. Najefikasniji su u našim redovima bili Mate Pavelić sa 9, te Ivan Jelić i Marin Čović s po 6 pogodaka, dok su se Marko Brkljačić i Martin Kolačević odlično nadopunjavali na golu sakupivši ukupno 15-ak obrana.

Zasluge za veliko zadovoljstvo nakon odigranih 60 minuta idu cijeloj ekipa koja se borila prema izreci “Svi za jednog`, jedan za sve”.

Ovom pobjedom potvrdili smo dobro odrađene pripreme, no vremena za odmor nema. Već idući vikend nas očekuje nova bitna utakmica kada u Gospiću dočekujemo RK Arena (Pula).