Počela je i II HRL zapad, a u 1. kolu seniori su u Rijeci snage odmjerili s ekipom Trsata.

Oslabljeni za Radakovića, Čovića, Marka Brkljačića, Alića, Brajkovića, Ivana Sabljaka, Nikolu Brkljačića, Milinkovića i sa ozlijeđenim Blaškovićem odigrali smo čvrsto, borbeno i motivirano od početka do kraja utakmice. Početno vodstvo 3:1 i 5:3 nismo uspjeli zadržati, te domaćini odlaze na 11:7. Do kraja poluvremena stišćemo obranu i smanjujemo na minimalan zaostatak (11:12). Drugih 30 minuta utakmice igra se u istom tempu. Domaćini su cijelo vrijeme u vodstvu od 2-3 pogotka, da bi 18 minuta prije kraja otišli na +6 (21:15). Minuta odmora dobro je djelovala na naše igrače koji su dodatnim naporima smanjili zaostatak na 22:23, obranili se, no 2 tehničke greške odvele su nas u poraz rezultatom 23:26. Najefikasniji su u našoj ekipi bili Matej Udiljak s 11 i Ivan Jelić sa 6 pogodaka, a odličan na golu s 15 obrana bio je Martin Kolačević.